Чи знову разом Ірина Білик та Дмитро Коляденко: відродження кохання

Ірина Білик – талановита співачка, яка завжди викликає інтерес до свого особистого життя. Останнім часом вона стала об’єктом уваги з приводу натяків на відновлення стосунків зі своїм колишнім чоловіком, шоуменом Дмитром Коляденком.

В одному зі своїх останніх постів у соціальних мережах, Білик опублікувала пікантний ролик з екс-коханим. На відео Коляденко годує виноградом Ірину. Але ще цікавіший був підпис до цього відео, де співачка запитувала своїх прихильників, хто у їхній родині готує сніданок.

Це спричинило хвилю обговорень серед фанатів, які повірили, що Ірина та Дмитро знову знаходяться на шляху до відновлення своїх стосунків. Багато з них почали активно вітати цю пару і називати їх українською версією Бена Аффлека та Дженніфер Лопес, які також знайшли другий шанс у коханні після багатьох років.

Як повідомляє ТСН, зараз Ірина Білик і Дмитро Коляденко залишаються однією з найбільш коментованих пар українського шоу-бізнесу, і фанати з нетерпінням чекають на подальші звістки про їхні стосунки.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress