Чому Ігор Кондратюк публічно розкритикував Потапа: Історія конфлікту та суперечок

Ігор Кондратюк, відомий український продюсер, нещодавно потрапив у заголовки новин через публічні коментарі про свого колегу Потапа. У відвертому інтерв’ю журналістам Кондратюк розповів про невдале повернення Потапа в Україну та його суперечливу пісню про добровольців.

Конфлікт між двома продюсерами бере свій початок з попереднього інциденту, коли Кондратюк розкритикував Потапа за те, що той зняв штани під час виступу в Москві. За словами Кондратюка, коли він спробував привітатися з Потапом, репер відповів лаконічним “привіт” крізь зуби.

Перенесемося в сьогодення, і Потап зіткнувся з критикою за свою поведінку під час війни в Україні. Після втечі за кордон і лікування від проблем зі здоров’ям, він повернувся в Україну і спробував створити нову музику. Однак його пісня про добровольців була погано сприйнята громадськістю, яка звинуватила його у відсутності зв’язку з реаліями війни.

Згодом Потап попросив вибачення за всі образи, які він спричинив своєю піснею, але Кондратюк залишається критично налаштованим до дій свого колеги. В інтерв’ю Кондратюк поставив під сумнів розуміння Потапом слова “доброволець” і припустив, що українська аудиторія віддає перевагу місцевим виконавцям, а не російським.

Хоча Потап продовжує гастролювати та надавати фінансову допомогу Україні, попри суперечки, він часто виступає з концертами. Разом з дружиною він часто їздить на гастролі зі своєю командою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress