Чому українці повинні бути готовими до прозорості щодо підвищення тарифів на електроенергію

У той час як Україна готується до неминучого підвищення тарифів на електроенергію, президент DiXi Group Олена Павленко закликає українців робити проактивні кроки до модернізації своїх будинків, щоб зменшити споживання енергії.

Під час нещодавнього телемарафону Павленко наголосила на необхідності програм енергомодернізації, які допоможуть підготувати громадян до підвищення тарифів. На її думку, уряд повинен забезпечити якомога більше програм, які б заохочували використання енергоефективних технологій, таких як заміна вікон та утеплення будинків для мінімізації тепловтрат.

Павленко зазначила, що українцям не варто покладатися на те, що за наступні п’ять років інфраструктура країни буде модернізована без додаткової оплати. Натомість слід очікувати поступового і неухильного підвищення тарифів на електроенергію. Вона не вірить, що підвищення буде негайним, і не думає, що воно буде настільки високим, як спекулятивне шестиразове підвищення. Однак вона закликала громадян бути готовими до підвищення тарифів, оскільки навіть невелике зростання тарифів може мати значний вплив на бюджети домогосподарств.

Щоб пом’якшити наслідки підвищення тарифів, Павленко порадила українцям готуватися до складного літа, під час якого відбуватимуться ремонти енергетичної інфраструктури, і потрібно буде максимально економити. Крім того, громадяни повинні бути готові до складної зими, якщо енергетика зазнає подальших обстрілів з боку ворога.

Павленко також закликав уряд бути прозорим у своїх планах щодо підвищення тарифів та розподілу коштів, отриманих від підвищення тарифів. Насамкінець, вкрай важливо, щоб громадяни вживали активних заходів з енергомодернізації, щоб зменшити своє енергоспоживання та підготуватися до неминучого підвищення тарифів на електроенергію.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress