Чутки про 200 або 400 тисяч військових України: Яка мета стоїть за заявою Пригожина

Останнім часом поширюються чутки про заяву Пригожина щодо кількості українських військ, які готуються до контрнаступу. Одні джерела стверджують, що він говорив про 200 тисяч військових, інші – про 400 тисяч. Однак ці цифри є лише оцінками, і Пригожин міг перебільшувати не без причини.

Реальність така, що Пригожин переслідує конкретну мету. Він хоче підготувати російське суспільство до того, що Збройні сили України мають значну чисельну перевагу. Розкидаючись цими високими цифрами, він змушує людей замислитися над ситуацією і змиритися з тим, що контратака може бути неминучою.

Звичайно, реальні цифри можуть бути далекими від тих, які називає Пригожин. Неможливо розгорнути таке масивне угруповання військ, не кажучи вже про їх ефективне транспортування і постачання. Однак важливо те, що російська громадськість починає сприймати ідею про те, що українські сили можуть мати перевагу.

Це прийняття має значні наслідки. По-перше, це означає, що російське суспільство готується до можливого відступу своїх сил. Це також виправдовує деградацію не лише їхніх наступальних, але й оборонних можливостей.

Насамкінець, заяву Пригожина можна розглядати як чергову “симуляцію”, але очевидно, що за нею стоїть більш значуща мета. Готуючи російську громадськість до можливості українського контрнаступу, він психологічно готує її до можливого відступу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress