Ці шість овочів насправді є замасковані фрукти

Зараз усім відомо, що вживання овочів є дуже важливим для здорового харчування. Ми завжди стараємося включати різноманітні овочі до свого раціону. Але, коли ми думаємо, що їмо овочі, насправді можемо отримати замасковані фрукти. Таким чином, ідентифікувати овочі стає складнішою задачею. Дізнайтеся більше нижче.

Фрукти

Перш ніж перераховувати овочі та фрукти, потрібно розібратися з термінами “фрукти” та “овочі”. Що відрізняє фрукти від овочів? За визначенням “Treehugger”, фрукт – це насіннєва частина рослини, яка потребує запилення для росту та поширення виду. Овоч – це стебло, листя, цибулина, корінь або інша частина рослини. Проте є багато неправильних уявлень про те, що вважається фруктом, а що ні. Цікаво, що помідори насправді юридично вважаються овочами, оскільки вони використовуються як овочі. Верховний суд вирішив, що це так. Деякі продукти, які багато хто вважає овочами, за визначенням належать до фруктів.

Зелена квасоля

Дивно, але стручкова квасоля насправді є фруктом, оскільки містить насіння, необхідне для розмноження рослини. Навіть якщо її не вважати солодкою на смак, і люди зазвичай вважають її овочем, з технічної точки зору вона належить до категорії фруктів.

Баклажани

Це стосується і баклажанів. Навіть якщо ми не споживаємо баклажани у сирому вигляді, вони є фактично ягодами, хоча дуже великими. І хоча вони не такі солодкі, як інші ягоди, можливо, вони не є ідеальним додатком до ранкового йогурту, але технічно вони є фруктами.

Оливки

Хоча не зовсім зрозуміло, до якої харчової групи належать оливки, мало хто знає, що це фрукт. Однак це дійсно так, оскільки оливки походять з квітки оливкового дерева. Технічно це робить їх фруктом.

Гарбуз

Кабачки, такі як гарбуз або цукіні, фактично є фруктами, оскільки вони зростають з квітки. Це може здатися дивним, але технічно це правда.

Огірки

Ще більш дивовижним є той факт, що огірок – це також фрукт, зі своїм трохи солодким смаком, який відрізняється від інших фруктів у цьому переліку. Тому, можливо, ви легше зрозумієте, що додавання огірка до вашого фруктового салату буде прекрасним доповненням.

Перець

Отже, навіть перець, який має гострий смак, є насправді фруктом. Багатьом може здатися незвичайним те, що болгарський перець належить до фруктів, оскільки зазвичай його класифікують як овоч. Але насправді всі перці походять з квітів, тому всі вони, навіть дуже гострі сорти, належать до фруктів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress