...

Демі Мур переїжджає до колишнього чоловіка Брюса Вілліса та його дружини.

Сім’я голлівудської зірки сповнена рішучості, що кожен його день, що залишився, буде наповнений любов’ю, оскільки актор «Міцного горішка» бореться з наслідками дегенеративного захворювання.

Як повідомляється, Демі Мур переїхала до сімейного будинку свого колишнього чоловіка Брюса Вілліса та його дружини Емми Хемінг після того, як у нього діагностували деменцію. 60-річна акторка та її колишній чоловік залишилися друзями після розлучення кілька років тому і мають трьох спільних доньок.

Стверджується, що вона переїхала до 67-річного Брюса, 44-річної Емми та їхніх двох молодших доньок, щоб спробувати полегшити тиск, оскільки стан його здоров’я погіршується.

Як повідомляє dailystar, жінки намагаються разом забезпечити найкращий догляд за голлівудською зіркою, а Емма сказала, що сподівається застосувати ситуацію з чоловіком, щоб допомогти «підвищити обізнаність» про виснажливу хворобу.

Брюс Вілліс оголосив, що йде з акторської кар’єри після того, як йому поставили діагноз. Зображення: Getty Images

«Демі переїхала до нас, і вона не покине нас до самого його кінця», додавши, що актриса також проводила багато часу з сім’єю під час пандемії коронавірусу.

«Спочатку ніхто за межами сім’ї не міг зрозуміти, що Демі робить, живучи зі своїм колишнім і його новою дружиною, але тепер це має сенс. Демі була опорою для сім’ї і сповнена рішучості зробити так, щоб кожен день, який Брюс залишив на землі, був наповнений любов’ю», про це повідомило джерело.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!