...

«Десятки мільйонів» росіян виступають проти Володимира Путіна: ув’язнений студент передрік «падіння диктатора»

Дмитро Іванов, відомий як непокірний антивоєнний студент, перед тим, як потрапити до в’язниці, зробив заяву в суді, в якій сказав Володимиру Путіну, що «десятки мільйонів виступають проти вас, і денне світло прийде в Росію».

Студент-антивоєнник, якого ув’язнили за те, що він виступав проти путінської війни, розповів, що «десятки мільйонів» росіян виступають проти свого «злочинного» президента. Дмитро Іванов, 23-річний студент, виступив у московському суді з промовою, в якій передрік «падіння диктатора».

Після цього студенту МДУ погрожували зґвалтуванням палицею і кастрацією з боку прихильників Володимира Путіна. У в’язниці Іванова засовували головою в унітаз і неодноразово били, розповіла його адвокат Марія Ейсмонт.

Суддя ув’язнив Іванова на вісім з половиною років у колонії загального режиму за критику війни в інтернеті. Перед тим, як його відвели для початку відбування покарання, Іванов виступив у суді зі своєю заявою про те, що «Путін загрожує всьому світу, а не тільки Росії».

«Путін хоче показати, що його влада не має меж, але це не так. Я не боюся», — сказав він. Ви повинні зрозуміти, що Росія — це не Путін, ми не голосували за нього, і він не питав нас про початок цієї війни з нашими найближчими сусідами. Десятки мільйонів людей тут, в Росії, виступають проти цієї злочинної війни. У багатьох з нас є друзі і родичі в Україні, і ми відчуваємо їхній біль», — сказав він

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!