“Десятки мільйонів” росіян виступають проти Володимира Путіна: ув’язнений студент передрік “падіння диктатора”

Дмитро Іванов, відомий як непокірний антивоєнний студент, перед тим, як потрапити до в’язниці, зробив заяву в суді, в якій сказав Володимиру Путіну, що “десятки мільйонів виступають проти вас, і денне світло прийде в Росію”.

Студент-антивоєнник, якого ув’язнили за те, що він виступав проти путінської війни, розповів, що “десятки мільйонів” росіян виступають проти свого “злочинного” президента. Дмитро Іванов, 23-річний студент, виступив у московському суді з промовою, в якій передрік “падіння диктатора”.

Після цього студенту МДУ погрожували зґвалтуванням палицею і кастрацією з боку прихильників Володимира Путіна. У в’язниці Іванова засовували головою в унітаз і неодноразово били, розповіла його адвокат Марія Ейсмонт.

Суддя ув’язнив Іванова на вісім з половиною років у колонії загального режиму за критику війни в інтернеті. Перед тим, як його відвели для початку відбування покарання, Іванов виступив у суді зі своєю заявою про те, що “Путін загрожує всьому світу, а не тільки Росії”.

“Путін хоче показати, що його влада не має меж, але це не так. Я не боюся”, – сказав він. Ви повинні зрозуміти, що Росія – це не Путін, ми не голосували за нього, і він не питав нас про початок цієї війни з нашими найближчими сусідами. Десятки мільйонів людей тут, в Росії, виступають проти цієї злочинної війни. У багатьох з нас є друзі і родичі в Україні, і ми відчуваємо їхній біль”, – сказав він

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress