Дитина Регіни Тодоренко потрапила до лікарні з травмою голови

Влад Топалов, співак, розповів про недавній інцидент, пов’язаний з його чотирирічним сином. Чоловік телеведучої Регіни Тодоренко заявив у соціальних мережах, що його син отримав травму голови під час канікул. Зараз Влад занепокоєний та задається питанням, чи є він хорошим батьком, оскільки він міг би запобігти цій травмі, якщо був би уважнішим стосовно старшої дитини.

37-річний музикант вирішив провести вихідні разом із сім’єю у заміському комплексі під Москвою. Цю поїздку вони подарували мамі Влада на день народження. Протягом відпочинку сталася неприємність, коли маленький Михайло вдарився головою під час розваг.

“Під час стрибка в басейн, Міша ударив головою і з’явилася шишка. Ми відразу ж поїхали до лікарні”, – повідомив Топалов у своєму особистому мікроблозі.

Знаменитість визнав, що зараз він мучиться відчуттям провини, оскільки він був поруч і міг запобігти травмуванню дитини.

“Я був поруч з Мішею і міг його зупинити. Але він так впевнено стрибав у басейн, що я вірив у його безпеку”, – думає співак.

Влад задумався про те, що подібні інциденти можуть повторитися в майбутньому, оскільки у нього з Регіною є ще одна дитина. Зірка не знає, як захистити своїх дітей.

“Зараз я дуже переживаю, оскільки у мене є двоє синів. Психологічно я не готовий до того, щоб бачити їх страждання та отримувати травми. Не знаю, як їх захистити: тримати закритими вдома – не варіант, а дати повну свободу – страшно”, – написав Топалов.

Дружина артиста, Регіна Тодоренко, наразі не прокоментувала ситуацію. Вона активно займається своєю роботою та ділиться подробицями з сімейного життя в соціальних мережах. Нещодавно дівчина зізналася, що їй важко контролювати себе, коли її старший син капризує. У зіркової пари є ще одна дитина – восьмимісячний Мирослав.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress