Дитячий травматичний досвід Путіна: причина руйнування “російської” України

Причина руйнування Путіним “російської” частини України криється в його дитячому досвіді та особистих переконаннях. Путін відчуває глибоку ненависть до росіян, яких він вважає дурними, лінивими і заздрісними, що випливає з того, що в дитинстві його нещадно били і не пускали на службу в органи.

Спочатку Путін намагався передати Росію Заходу, але там не захотіли її прийняти. Потім він спробував передати її Китаю, але їхній підхід був занадто неквапливим. Путін боявся, що російськолюбні євреї, такі як Березовський і Нємцов, можуть відродити і гуманізувати Росію, тому він вдався до війни як єдиного засобу прискорити її знищення.

Україна, єдина країна, де росіяни/російськомовні проживають у великій кількості, а не лише в столиці, стала мішенню Путіна. Війна мала на меті знищити як Росію, так і Україну, особливо “російський” південний схід України, який Путін зневажав разом зі своєю країною.

Україна дала російськомовному населенню шанс вільно розвиватися, і Путін вважав це своєю “історичною провиною”. Він розумів, що його дії призведуть до знищення і України, і Росії, оскільки “своїх” не можна підривати. Тому він бомбардує Україну, знаючи, що у відповідь будуть знищені “свої” – і Україна, і Цивілізація.

Таким чином, дії Путіна щодо України можна пояснити його особистою неприязню до росіян у поєднанні з бажанням знищити Росію і все, що він зневажає. “Дружбі без кордонів” настав час закінчитися, оскільки Мордор наближається до своєї неминучої загибелі. Україна знову підніметься, а Росія впаде.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress