“Дивні судоми” налякали фанатів через стан Валерія Меладзе

Після скандалу Валерій Меладзе знову виступив у Дубаї та здивував публіку своєю поведінкою.

Фанати Валерія Меладзе дуже сумували за його виступами, оскільки артист майже протягом року не давав значних концертів. Незважаючи на це, він продовжував заробляти за кордоном, де часто виступає на закритих заходах. Нещодавно Меладзе відвідав Дубаї, але його дивна поведінка стала об’єктом запитань у фанатів.

В ОАЕ музикант Валерій Шотаєвич виступив перед публікою, презентуючи свої хіти. Він був дуже привітним і навіть запропонував глядачам обрати пісні, під які вони хотіли б потанцювати. Після виступу, який викликав скандал, артист уникав гучних заяв, але здивував глядачів своєю поведінкою.

На Telegram-каналі “Дубай Петрович” було опубліковано відео з концерту, на якому під час виконання пісні Меладзе здавалося смикається на сцені. Деякі глядачі сприйняли це як ознаку проблем зі здоров’ям зірки, що викликало у них тривогу. Інші припускають, що скандали, пов’язані з його сім’єю, можуть відобразитися на самопочутті артиста.

“Якісь дивні судоми пішли, якщо чесно. Дуже дивно у виконанні Меладзе виглядає. Ну не на Шамана люди, мабуть, прийшли”, – пишуть автори.

Як повідомляє passion, фанати залишили висловлювання без коментаря зі сторони самого музиканта, який став рідше з’являтися в соцмережах та веде більш замкнений спосіб життя.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress