Дивовижний шлях Шерон Стоун: Перемога над негараздами та нове відкриття успіху

Шоу бізнес

Відома акторка Шерон Стоун, відома своїми незабутніми ролями у таких культових фільмах, як “Основний інстинкт” та “Згадати все”, розповіла про свою особисту боротьбу та виклики, з якими вона зіткнулася після перенесеного інсульту. Попри те, що колись Стоун була шанованою голлівудською зіркою, після випробувань зі здоров’ям вона опинилася на узбіччі й залишилася поза увагою індустрії.

Під час нещодавньої відвертої розмови на престижному заході The Hollywood Reporter “Піднімаючи наші голоси” 65-річна актриса поділилася своїм болісним досвідом перенесеного крововиливу в мозок і подальшого інсульту у 2001 році. У віці 43 років у Стоун розірвалася хребетна артерія, що призвело до дев’ятиденної внутрішньої кровотечі в її мозку.

Зіткнувшись з неймовірним ризиком, Стоун перенесла рятівну операцію, яка тривала неймовірні сім годин. Операція пройшла успішно, але шлях до одужання був довгим і важким. Акторка розповіла, що їй знадобилося сім років, щоб відновити здоров’я і сили, і за цей час вона не змогла отримати жодної ролі.

У пронизливих роздумах про свою кар’єру та наслідки інсульту Стоун розповіла:

“Коли це вперше сталося, я вирішила тримати це в таємниці, бо знала, що в цій індустрії будь-яка ознака слабкості може означати кінець твоєї кар’єри. На жаль, зі мною щось пішло не так, і в результаті я був поза увагою протягом останніх 20 років”.

Шерон Стоун. Скріншот з інстаграму

Стоун, яка колись була помітною фігурою в кіноіндустрії протягом 1990-х років, висловила своє розчарування тим, що Голлівуд знехтував нею під час її одужання. Вона також розповіла:

“Я не отримала жодної пропозиції про роботу. Це розчаровує, особливо враховуючи, що колись я була дуже популярною кінозіркою”.

До інсульту Стоун зачаровувала глядачів своєю магнетичною грою у таких фільмах, як “Основний інстинкт”, “Згадати все”, “Слівер”, “Спеціаліст” і “Швидкий і мертвий”. Однак її кар’єра зробила непередбачуваний поворот, і вона зіткнулася з нелегкою боротьбою, щоб відновити свою професійну позицію.

Попри невдачі, Стоун продемонструвала непохитну стійкість. В останні роки вона тріумфально повернулася на екран, продемонструвавши свій талант і багатогранність у таких проєктах, як “Все, що я хочу”, “Зламані квіти”, “Лавлейс”, “А як же кохання” та “Пральня”. Її шлях є свідченням незламного духу та рішучості повернути собі місце в індустрії, яку вона любить.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress