Дмитро Назаров: “Для Хабенського було складно прийняти рішення про звільнення його з театру”

Артист Дмитро Назаров вперше прокоментував своє звільнення з МХТ імені Чехова. За його словами, спочатку художній керівник театру Костянтин Хабенський запропонував йому взяти творчу паузу. Однак через декілька днів він змінив свою позицію та вручив Назарову наказ про звільнення.

Цього рішення очікували від нього. Слід зрозуміти, що це була демонстрація сили. Він показав, що ніхто не є неприкосновним. Ми були негайно позбавлені можливості грати в театрі, знімати фільми та гастролювати у восьми містах. Хабенський призупинив наші проекти та заявив, що все буде відновлено навесні. Але потім він зателефонував і повідомив: “На жаль, це не можливо”, – згадав Назаров у своєму інтерв’ю на каналі YouTube “ФЕЙГІН LIVE”.

Актор переконаний, що Хабенський звільнив його за директивою зверху. Він вважає, що Хабенський міг мати складні розмови з кимось, що зробило важко для нього ухвалити рішення. За словами Назарова, це привело Хабенського до складної ситуації, і, можливо, він не мав можливості маневрувати через відсутність природної хитрощі, яка була притаманна Олегу Табакову.

14 січня стало відомо про звільнення Дмитра Назарова та його дружини Ольги Васильєвої з МХТ ім. Чехова. За даними росЗМІ, причиною цього рішення стали антиросійські висловлювання артиста та критика військ РФ.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress