Дмитро Назаров, який знаходиться в Каннах, заявив про своє бажання повернутися до РФ

Останнім часом преса приділяє увагу Дмитру Назарову, актору, який протягом тривалого періоду працював у МХТ імені Чехова і був улюбленцем глядачів завдяки своїй ролі в культовому серіалі “Кухня”. Однак після важливих заяв чоловіка все змінилося.

Керівництво театру запросило артиста та його дружину покинути театр, після чого росіяни почали залишати гнівні коментарі на адресу колишнього улюбленого кулінара з “Кухні”. У свіжому інтерв’ю для YouTube-каналу Гордєєвої, Дмитро відверто розповів про своє нове життя.

Останнім часом усі думали, що знаменита сім’я переїхала до Ізраїлю, але сам Назаров запевнив, що це не так. Він з Васильєвою перебуває в Каннах, де колись купив будинок, і зараз там проживає. Тим не менше, Назаров не виключає можливості повернення до Росії.

Актор заявив: “Ми не зраджували Росію. Ми можливо не повернемося в той самий театр, але ми повернемося і продовжимо творити”.

Хоча Дмитро бажає займатися творчою діяльністю, він відкрито згадує про втому. За його словами, роки йдуть, і вже не ті, що колись.

“Я постійно не можу визначитися, чи я кокетую, але моя дружина вважає, що я підводжу, коли відмовляюся сидіти тут”, – сказав Назаров.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress