Дочка Дуейна Джонсона “Скеля” збирається увійти в історію

Дуейн “Скеля” Джонсон, безсумнівно, буде гордим батьком, оскільки його дочка Ава Рейн збирається увійти в історію, оголосивши про свій перший в історії WWE матч.

Донька Дуейна Джонсона Ава Рейн оголосила про свій перший поєдинок у WWE, і вона збирається увійти в історію, коли вийде на ринг. 21-річна дівчина, справжнє ім’я якої Сімона Джонсон, піде слідами свого батька, коли вперше виступить перед натовпом на NXT Stand & Deliver в Лос-Анджелесі.

Довгоочікуване шоу відбудеться 1 квітня в рамках WWE WrestleMania і побачить, як Ава вийде на ринг разом зі своїми товаришами по команді Schism Джо Гейсі, Ріпом Фаулером і Джаггером Рідом. Нещодавно Ава увійшла в історію, офіційно ставши першим рестлером у четвертому поколінні в історії компанії, і незабаром стане першою, хто візьме участь у матчі.

Незабаром Ава Рейн вперше буде боротися перед натовпом. Зображення: WireImage

Раніше Скеля вже говорив, що його дочка прагне прокласти свій власний шлях в індустрії рестлінгу, оскільки він високо оцінив її здібності.

“Вона дуже незалежна. Для неї дуже важливо йти своїм шляхом. Прокласти свій власний шлях. Прокласти свій власний шлях. Вона не приходить до мене в пошуках чогось, і я це поважаю. І я тут, щоб спостерігати і підтримувати”, – сказав він в інтерв’ю Entertainment Tonight.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress