Дочка Леоніда Агутіна та Анжеліки Врум стала справжньою красунею: взяла найкраще

24-річна Єлизавета-Марія, донька знаменитостей Леоніда Агутіна та Анжеліки Варум, недавно святкувала своє народження. Вона є громадянкою США і провела більшу частину свого життя в Маямі. Оскільки Агутін і Варум мали щільні робочі графіки, то вихованням Лізи займалися її бабуся та дідусь з материнського боку. У одному з інтерв’ю Леонід розповідав, що російський клімат не підходить для Лізи, оскільки вона часто хворіє тут.

Ліза Варум забезпечує свій дохід самостійно, йдучи по стежках своїх батьків, і зібравши колектив Without Gravity, з яким регулярно виступає в клубах. Як спадкоємиця Агутіної, вона не лише виконує, але й самостійно пише пісні та грає на гітарі. У той час, коли немає можливості займатися музикою, Варум-молодша підробляє в сфері послуг. Раніше вона працювала кухаркою в багатій родині, а також надавала послуги кур’єра, доставляючи їжу літнім людям.

Шанувальники Леоніда Агутіна відзначають, що його донька Єлизавета виглядає дуже привабливо. Вони захоплюються красою дівчини, яка успадкувала від матері розкішну фігуру. На свіжому відео з концерту Єлизавета з’являється у коротенькій сукні з глибоким декольте і викликає сенсацію серед глядачів.

У соціальних мережах пишуть – “Ось це бомба!”

У Леоніда Агутіна є ще одна донька на ім’я Поліна, що народилась від балерини Марії Воробйової. Хоча співак і танцівниця не зареєстрували свій шлюб, вони разом виховують дитину. Поліна на три роки старша за свою єдинокровну сестру Єлизавету. Старша донька Агутіна проживає у Франції, але Леонід підтримує теплі стосунки з нею, не зважаючи на їхнє позашлюбне походження.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress