Дочка української актриси Ольги Сумської викликає суперечки: мовчання про вторгнення Росії в Україну розколює родину

Антоніна Паперна, дочка української народної актриси Ольги Сумської, останнім часом викликала суперечки тим, що мовчала про вторгнення Росії в Україну. Паперна, яка пішла по стопах своїх батьків і стала актрисою, в даний час проживає в Москві зі своїм чоловіком, російським актором Володимиром Ягличем.

Багато українців критикують Паперну та її чоловіка за те, що вони відвідують громадські заходи, де присутні прихильники російського режиму, і не виступають проти вторгнення. Це спричинило негативну реакцію проти матері Паперної, яка захищала мовчання своєї доньки. Однак нещодавно Паперна чітко дала зрозуміти свою позицію, обмеживши доступ до своєї сторінки в соціальних мережах для українців.

Для Ольги Сумської ця ситуація особливо болюча, оскільки вона не може навіть бачитися з онуками, які також перебувають у Росії. Вона також повинна бути обережною у спілкуванні з ними, оскільки їхні розмови можуть прослуховуватися.

Залишається невідомим, як Сумська відреагує на дії своєї дочки, які фактично спростували її попередні виправдання мовчання Паперної. Тим не менш, очевидно, що ця суперечка спричинила розрив між родиною та їхніми українськими шанувальниками.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress