Донька Чарлі Шина та Деніз Річардс Самі Шин поділилася фотографіями в бікіні з відпочинку на Гаваях

Самі Шин – 18-річна донька колишніх Чарлі Шина та Деніз Річардс – опублікувала кілька фотографій у бікіні в Instagram майже через рік після запуску свого акаунта OnlyFans.

18-річна донька Чарлі Шина та Деніз Річардс нещодавно опублікувала в Instagram кілька знімків зі своєї тропічної відпустки в Гонолулу, Гаваї. На фото, опублікованому 27 лютого, Самі вдягнула рожеве бікіні кольору металік і позує перед водоспадом.

Днем пізніше модель OnlyFans опублікувала кілька знімків, на яких вона зображена на пляжі в чорному відвертому купальнику, підписавши їх: “Кілька цифр для тебе”.

Пости з’явилися через вісім місяців після того, як батько Самі публічно засудив її рішення приєднатися до OnlyFans. У червні, невдовзі після запуску її акаунту на сервісі, що працює за підпискою, Чарлі сказав: “Я не схвалюю цього, але оскільки я не в змозі цьому запобігти, я закликав її залишатися стильною, креативною і не жертвувати своєю чесністю”.

фото: Instagram

Однак після того, як колишня дружина Чарлі Деніз, з якою він також має 17-річну доньку Лолу, зателефонувала йому і звинуватила в упередженості, актор “Двох з половиною чоловіків” відмовився від своєї попередньої заяви і сказав, що з тих пір він дізнався “багато важливих моментів, які в своєму поспіху я пропустив і відкинув”.

“Зараз, як ніколи, важливо, щоб Самі мала єдиний батьківський фронт, на який можна покластися, коли вона вирушає в цю нову пригоду”, – додав Чарлі в подальшій заяві 19 червня. “Відтепер вона матиме його в достатку”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress