Дорослішаємо разом: Камалія та доньки — про мить подорожі до казкового світу

Шоу бізнес

Два десятиліття тому молода артистка з неперевершеним талантом Наталія Шмаренкова, яка виступала під псевдонімом Камалія, підкорила своєю музикою серце видатного пакистанського промислового магната Мохаммада Захура. З часом їхній союз став міцнішим, і ось вони вже десять років разом, а на їхніх руках підростають дві чарівні доньки — Мірабелла та Арабелла. Обоє батьків приділяють величезну кількість часу та уваги вихованню своїх маленьких принцес, старанно формуючи їхні моральні цінності та навички.

На особистій сторінці в Instagram Камалія часто ділиться інформацією про своє життя з дітьми, розповідає про їхнє дозвілля, інтереси та цікаві подорожі. Нещодавно вона поділилася фотографіями себе та своїх доньок. Судячи з емоційних виразів на знімках, можна відчути, що ці моменти були закарбовані лише кілька днів тому.

В одному зі своїх повідомлень Камалія зазначила: “Як чудово знову повернутися в казку… Разом з друзями я в гостях в Аліси в Країні чудес”.

Цей пост отримав велику кількість відгуків. Користувачі залишили коментарі, в яких відзначили, як сильно змінилися дочки, Арабелла і Мірабелла, за літо і незабаром можуть вирости вище своєї мами.

Камалія та доньки / instagram.com/kamaliyaofficial/

“Ці дівчатка стають справжніми принцесами!”, “Красива мама і її чарівні донечки”, “Ці дівчатка просто красуні”, “Вони так виросли, цілком зрозуміло, що час летить так швидко. Ми пам’ятаємо, чи були вони ще такими маленькими у квітні, коли ми зустрічали їх з батьком в аеропорту Шопена, Польща”, “Доньки такі ж красиві, як і їхні батьки. Літо принесло багато зростання. Ви дивовижні!!!”, – такі слова лунали в коментарях під фотографіями.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress