Дощі та грози: Погодні капризи 19 вересня на Західній Україні

Україна

В Україні, як і в усьому світі, літо — це час, коли природа розквітає у всій своїй красі. Навіть якщо ми говоримо про так зване “бабине літо”, це все одно час, коли багато хто з нас насолоджується яскравими сонячними днями та з нетерпінням чекає на нові пригоди.

Однак погода завжди може приготувати нам сюрпризи, і сьогодні, 19 вересня, західні регіони України можуть очікувати дощі, що супроводжуватимуться грозами та поривчастим вітром. Але не хвилюйтеся, більша частина країни залишатиметься під впливом антициклону, тому ніяких несприятливих погодних умов не передбачається.

Температурний режим також залишатиметься досить комфортним, температура повітря коливатиметься від +23 до +26 градусів. Щоправда, не виключено, що дощі знизять температуру в західній частині до +19…+23 градусів. До кінця тижня очікуються незначні зміни в погоді, і ми, звісно, будемо слідкувати за будь-якими нюансами та інформувати вас.

У Києві вівторок очікується сонячним і теплим з температурою повітря від +23 до +25 градусів. У середу можливий невеликий дощ та зниження температури, але загальний погодний настрій залишається приємним та комфортним, і ми сподіваємося на стабільну, теплу та суху погоду.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress