Дослідники дізналися, чому жінки частіше віддають перевагу “поганим хлопцям”

Недавно в Університеті Західної Австралії провели дослідження, спрямоване на відповідь на запитання, що турбує багатьох – чому деякі жінки вибирають “поганих” хлопців перед “хорошими”. У кіно та літературі, абузивні стосунки часто романтизуються, тож деякі дівчата піддаються цьому впливу. Однак, що змушує їх це робити?

У дослідженні приймали участь понад 1300 жінок з 47 різних країн, і його результати здивували наукових експертів. Виявилось, що вибір “поганих хлопців” пов’язаний з тим, що дівчата мають тенденцію до короткострокових романів, і для цього вони обирають менш серйозних чоловіків. У таких відносинах важливими є зовнішність, мужність та сексуальність, а не стійкість і вірність.

фото: соцмережі

Однак, коли настав час створення родини, жінки обирають зовсім інших чоловіків. Вони звертають увагу на якості такі як щедрість, доброта, турбота та надійність, тому “погані хлопці” відходять на другий план. Наукові дослідження також підтверджують, що навіть на підсвідомому рівні жінки не прагнуть перетворювати неважливі романтичні зв’язки на щось серйозне, усвідомлюючи, що для дітей і стійкого шлюбу потрібні самці-лідери.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress