Дружба або більше? Метью МакКонахі та Вуді Гаррельсон можуть бути рідними братами, – цікаві подробиці

Метью МакКонахі та Вуді Гаррельсон дружать і співпрацюють вже багато десятиліть, але чи можуть вони бути чимось більшим? Сімейне одкровення викликало припущення, що ці два голлівудські актори можуть бути рідними братами. Про це повідомляє mirror.

За словами МакКонахі, його мати під час розмови з Гаррельсоном зробила несподіванку, розповівши, що знала його батька, “можливо, дуже близько”. Це одкровення призвело до чуток про те, що обидва актори мають спільного біологічного батька.

Сім’ї акторів також зробили свій внесок у ці спекуляції, оскільки вони часто плутаються, дивлячись на їхні спільні фотографії. МакКонахі сказав, що діти Вуді навіть називають його “дядьком”.

Вуді та Метью дружать десятиліттями. Зображення: Getty Images

Несподівана звістка від матері МакКонахі спонукала його дослідити свою сімейну історію. Він виявив, що батько Вуді був у відпустці в той самий час, коли його власні батьки переживали своє друге розлучення.

У той час як МакКонахі висловив певне небажання проводити ДНК-тести, Вуді, здається, більш відкритий до цієї ідеї. Обидва актори возз’єднаються на екрані в новій комедії Apple TV+ “Брат від іншої матері”, де вони зіграють вигадані версії самих себе, які об’єднують свої сім’ї на техаському ранчо.

Мама Метью зробила шокуюче зізнання, яке викликало ще більше запитань. Зображення: FilmMagic

Поки що невідомо, чи ввійдуть до 10-серійного серіалу домисли з реального життя. Однак шанувальники акторів, безсумнівно, будуть налаштовані на те, щоб побачити хімію між двома давніми друзями, незалежно від того, чи виявляться вони біологічними братами, чи ні.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress