Дружина українського співака попала на гачок шахрая в інтернеті: як уберегтися від афер та зберегти свої гроші

“Шахрайство в інтернеті” – тема, яка стає все більш актуальною, і на яку потрібно звернути увагу. Цього разу жертвою стала Катерина Реп’яхова – дружина відомого українського співака Віктора Павліка. Нещодавно Катерина запустила свій онлайн-магазин дитячих речей Mimish і була майже обдурена аферисткою.

Аферистка зробила замовлення в магазині, але надіслала фальшиву квитанцію про оплату і звернулася до Катерини з проханням повернути гроші. Щасливо, Катерина перевірила платіж і виявила, що це шахрайство.

Для того, щоб інші українці не потрапили на таку аферу, Катерина показала підроблену квитанцію про оплату у своїй Інстаграм-сторіс. Крім того, вона запропонувала аферистці зустрітися відділенні кіберполіції, аби повернути гроші. Як повідомляє 24tv, зловмисниця заблокувала магазин та втекла.

Катерина Реп’яхова показала листування з аферисткою. Скріншот з її сторінок

Такі випадки підкреслюють необхідність бути уважними та обережними під час покупок в інтернеті. Не довіряйте незнайомим людям, перевіряйте платежі та користуйтеся надійними платіжними системами. І не забувайте повідомляти про подібні випадки в поліцію – тільки разом ми можемо бути безпечними в онлайн-світі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress