“Дуже щасливий”: Жерар Піке розповів, як йому вдалося знайти щастя після розриву з Шакірою

Шакіра і Жерар Піке розірвали свої стосунки минулого року, і з тих пір він живе з новою дівчиною Кларою Чіа, але продовжує бути спільним батьком зі своєю колишньою.

Жерар Піке заявив, що він “дуже щасливий” змінами у своєму житті після розриву з Шакірою і початку нових стосунків з новою дівчиною Кларою Чіа. Колишній футболіст розповів про останні кілька важких місяців, які він пережив, коли розлучився з колумбійською співачкою і пішов з футболу.

36-річний Жерар викликав негативну реакцію громадськості після того, як розкрив, що у нього нові стосунки з 23-річною Кларою. Під час інтерв’ю на вихідних Жерара запитали, як він відчував себе після розриву, проте він не захотів відповідати на деякі запитання, заявивши, що “не бажає” на них відповідати.

Він сказав: “Кожен з батьків несе відповідальність за те, щоб намагатися зробити все найкраще для своїх дітей”.

У Жерара з’явилася нова дівчина. Зображення: Instagram

Він також додав: “Коли настане моя останнєя година, я з задоволенням озирнуся назад на своє життя і сподіваюсь, що зробив все, що планував. Для мене важливо залишатись вірним собі. Я не планую витрачати гроші на покращення свого іміджу”. Зірка визнав, що в його житті відбулися “зміни”, але він знає, як “зберегти” своє щастя.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress