Дженіфер Лопес з’явилася з натуральним макіяжем і прикрасилася особливими прикрасами

У своєму новому відео американська акторка Дженніфер Лопес показала своє обличчя без макіяжу та продемонструвала особливу прикрасу.

На своїй особистій сторінці американська співачка та актриса Дженніфер Лопес опублікувала нове відео, в якому з’явилася у білому халаті з рушником на голові, показавши свою ніжну сторону.

Дженніфер Лопес показала обличчя без косметики

Знаменитість рекламувала косметичний засіб для обличчя від свого бренду, який забезпечує шкірі природний блиск. Дженніфер продемонструвала результат застосування засобу на своїй шкірі без макіяжу, хоча можливо використовувала фільтри для фотографій.

Поміж шанувальників були ті, які зауважили особливу прикрасу на шиї Лопес. Зірка з’явилася з золотим кулоном, який мав маленькі літери BEN і символ серця. Здається, що цей прекрасний елемент було створено спеціально для артистки.

Виконавицю високо оцінили її шанувальники і надали їй безліч компліментів за її особливу прикрасу.

“Мій погляд зафіксований на кулоні BEN”; “Ваш молодший вигляд без макіяжу зачаровує”; “Вражаючий зовнішній вигляд у вас”; “Ви виглядаєте просто чудово без макіяжу”; “Ви маєте дуже привабливий вигляд”.

Багато людей висловили критику щодо зірки, яка використовує фільтр для просування свого продукту.

  • Хоча я люблю Джей Ло, але не можу не помітити, що на її відео використовують фільтр.
  • Ця жінка показує дешевий засіб для догляду за шкірою, проте використовує фільтр у своєму відео, що робить її “природне сяйво” недостатньо правдивим.
  • Чи помітили ви, як змінився фільтр, коли вона махнула рукою перед обличчям на початку відео?

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress