Дженніфер Лопес та Бен Аффлек були помічені з колишньою Дженніфер Гарнер та їхніми дітьми в Санта-Моніці

Знамените подружжя Дженніфер Лопес та Бен Аффлек насолоджувалися сонячною погодою в Санта-Моніці разом з колишньою дружиною Аффлека Дженніфер Гарнер та їхніми дітьми Максиміліаном, Семюелем, Вайолет і Серафіною.

Лопес виглядала стильно і водночас комфортно у білій укороченій сорочці, що підкреслювала її підтягнуту фігуру, та кремових мішкуватих штанах з поясом в тон. Свій образ вона доповнила біло-золотими кросівками, сережками з золотими обручами та ланцюжком на шиї з круглою підвіскою.

Аффлек віддав перевагу повсякденному комфорту у вицвілих синіх джинсах, червоній футболці та чорному піджаку. Він був взутий у яскраві кросівки Nike і протягом дня супроводжував свою сім’ю.

Гарнер приїхав окремо на синьому автомобілі, був одягнений у спортивні окуляри та сірий піджак.

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек

Лопес раніше вже говорила про проблеми спільного виховання дітей з колишніми чоловіками та змішаних сімей. Вона похвалила Гарнера як “дивовижного батька” і висловила надію, що в особі Аффлека вона знайде нового союзника для своїх дітей.

Зірки мають щільний графік в індустрії розваг: останній фільм Аффлека “Повітря” вже вийшов на екрани, а Лопес просуває свій майбутній проєкт “Мати” для Netflix. Гарнер нещодавно відвідала прем’єру свого трилера “Останнє, що він мені сказав” на Apple TV+.

Хоча зірки дуже зайняті, вони неймовірно підтримують одна одну, а їхні сім’ї продовжують бути дружніми та міцними. До спільного виховання дітей вони ставляться дбайливо, і діти здебільшого добре ладнають між собою.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress