...

Дженніфер Лоуренс береться спокусити підлітка перед його вступу до коледжу

У новій ролі Дженніфер Лоуренс випробовує спокусливі навички своєї героїні у відвертій комедії «Без почуттів».

32-річна оскароносна зірка з’являється в образі підлітка з обмеженими фінансовими можливостями, який віднедавна працює водієм Uber, щоб врятувати продаж родинного будинку, спокушаючи, здавалося б, «непідходящого» для нього підлітка перед тим, як він поїде до коледжу, щоб врятувати його.

У трейлері ролика її героїня Медді читає оголошення про роботу: «Потрібна машина? Зустрінься з нашим сином цього літа і витягни його зі шкарлупи перед коледжем, в обмін на це ми дамо тобі Buick Regal»».

Потім ролик переходить до її інтерв’ю, в якому батько хлопчика, актор Метью Бродерік, пояснює, що його син «не виходить зі своєї кімнати, не розмовляє з дівчатами, не п’є». На співбесіді їй кажуть «зустрічатися з ним важко», як вона пізніше прояснює свій «бриф», але також з’ясовує, що насправді її завербували, щоб займатися сексом з підлітком-відлюдником Персі (Ендрю Барт Фельдман).

«Можна доторкнутися до твоєї сосиски? це особлива репліка у фільмі. Зображення: Sony

У наступних сценах Медді записується волонтером у центр усиновлення собак, щоб зблизитися з Персі, кидаючи комічне двозначне запитання: «Не проти, якщо я доторкнуся до твоєї сосиски?», перш ніж камера показує, що він тримає в руках собаку-сосиску таксу.

У фільмі також показано, як акторка «Голодних ігор» купається голяка і виконує стриптиз, намагаючись викликати любовний інтерес Персі.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!