Джеремі Реннер повертається на ноги після жахливої аварії на снігоприбиральній машині

Джеремі Реннер опублікував відео, на якому його можна побачити, як він ходить по спеціально розробленій біговій доріжці, щоб відновитися після жахливої аварії на снігоприбиральній машині.

Джеремі Реннер кидає виклик усім труднощам, продовжуючи відновлюватися після жахливої аварії на Новий рік. 52-річний актор опублікував у соціальних мережах відео, яке приголомшило його підписників, оскільки він показав себе на “антигравітаційній біговій доріжці”.

На своїй сторінці в Instagram зірка серіалу “Яструбине око” опублікував відео, на якому завершує прогулянку з використанням високотехнологічного обладнання та продовжує проводити сеанси фізичної терапії. Джеремі був травмований снігоочисником, отримавши понад 30 переломів та був госпіталізований до реанімації, де йому довелося перенести кілька операцій.

Під час аварії Джеремі зламав понад 30 кісток. Зображення: Instagram

Травми сталися, коли він намагався врятувати свого племінника від наїзду снігоприбиральної машини. Актор отримав тупу травму грудної клітки, ортопедичні травми, а також десятки переломів кісток.

На сьогоднішній день він продемонстрував вражаюче одужання, але лікарі кажуть, що йому, ймовірно, знадобляться інтенсивні сеанси реабілітації протягом декількох місяців, тому попереду у зірки ще довгий шлях до одужання.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress