Джиган не з’їзджається з родиною, а Самойлова готує своїх передплатників до можливого невдачі

У весні 2020 року стосунки між Самойловою та Джиганом були на межі розриву. Репер настільки захопився святкуванням народження свого довгоочікуваного сина, що він потрапив до лікарні через недбалість. Оксана заявила, що не хотіла бачити таку безвідповідальність у своєму чоловіку, але все ж таки вирішила пробачити йому.

Нещодавно з’явилася тривожна інформація про те, що артист знову потрапив до психіатричної лікарні, проте цю інформацію не підтверджено. Джиган не з’явився на святкування триліття свого сина Давида. Більше того, репер вважає, що краще проводити час з друзями і роз’їзджати по Москві, ніж бути зі своєю сім’єю.

Наразі, Оксана утримується від висловлення думок щодо кризи, що виникла в її родині. Вона зазначила у попередньому відео, що їхня сім’я не знімає реаліті-шоу, хоча вона б хотіла, щоб це було так. Фактично, вони просто знімали відео для дитячого YouTube-каналу.

Я знаю, що всі очікують від мене пояснень та роз’яснень щодо ситуації, проте чесно кажучи, на даний момент я ще не готова про це говорити. Якщо колись у мене з’явиться достатньо сил та можливостей, я розкажу про це через свої соціальні мережі. Прошу ЗМІ проявляти делікатність у цій ситуації. Я зобов’язана ділитись тільки тим, що можливо. Це ствердження зробила 34-річна бізнес-леді у своєму особистому блозі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress