Джонні Депп: знаменитий актор знайшов спокій у своєму заміському будинку в Британії

Джонні Депп – зірковий актор з неймовірною історією, але зараз його особисте життя розгортається далеко від Голлівуду. Замість цього, він проводить багато часу у своєму заміському будинку в Сомерсеті, Великобританія.

У свіжому інтерв’ю для видання “Somerset Life“, Депп поділився своїми враженнями про життя в Британії та любов’ю до місцевих жителів: “Я люблю місця з характером, а Британці – класні люди. Я можу просто бути собою тут і не переживати, що мене оточують люди, які хочуть зробити селфі”.

Депп також зізнався, що, незважаючи на свою зірковість, він є досить сором’язливою людиною, і це одна з найкращих рис Британії. Це дає йому можливість насолоджуватися своїм життям та зустрічатися з людьми без надмірної уваги до своєї особи.

Джонні Депп. Зображення: hellomagazine.com

Тим часом, двоє дітей Деппа проводять свій час між США та Францією, і вони добре виростають під опікою своїх батьків. Депп та його колишня дружина Ванесса Параді були рішучими тримати своїх дітей подалі від центру уваги, щоб дозволити їм насолоджуватися своїм дитинством та не змушувати їх розділяти славу батьків проти їхньої волі.

Здається, що Депп знайшов спокій та гармонію в своєму новому способі життя, далеко від Голлівудських флешбеків та судових процесів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress