...

Джулія Фокс у відвертій розповіді поділилася своїм збентеження через арешт брата

Екс-кохана Каньє Веста висловилася щодо арешту свого молодшого брата, проте зазначила, що вона «задоволена» тим, що він отримує допомогу у вирішенні своїх проблем.

Юлія Фокс висловила свою реакцію на повідомлення про те, що її брата було заарештовано в США за зберігання зброї та наркотиків. 33-річна знаменитість, яка знялася у фільмі «Неограноване каміння», визнала, що її «соромно» за дії свого брата. Однак, вона також висловила задоволення тим, що він отримує лікування.

Цього року актриса, яка здобула популярність завдяки роману з реп-сенсацією Каньє Вестом, вирішила зіткнутися з громадськістю після того, як її брата Крістофера і батька Томаса заарештували на початку поточного місяця.

Рік тому Джулія недовго зустрічалася з Каньє Вестом протягом одного місяця. Зображення: Corbis via Getty Images

У четвер, в соціальних мережах, Джулія повідомила, що її брат був звільнений тієї ж ночі, коли його заарештували. Вона також зазначила, що її брат не має жодного відношення до кримінальних злочинів.

Як повідомляє mirror, відповідаючи на запитання через TikTok, Джулія не відвернулася, коли один з підписників попросив повідомити новини про її брата і батька.

Джулія Фокс прокоментувала нещодавній арешт свого брата. Зображення: TikTok

Зірка розповіла про свого брата, якого вона завжди вважала наймилішим, найніжнішим, добрим, м’якосердим, любителем тварин та садівництва з зеленим пальцем, який також любить природу. Однак, вони з братом мають багато травм, але різниця полягає в тому, що зірка є задиракою та боєцької природи, тому вона зуміла виплеснути свою агресію та лють, тоді як її брат потребує допомоги, яку вона намагалася надати йому протягом довгого часу.

Вона додала: «Я б хотіла сказати більше, але я не хочу зашкодити його справі або щось подібне, але я скажу, що мені просто соромно».

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!