DZIDZIO повертається: Як співак продовжує підтримувати свою країну

Вже кілька тижнів шанувальники улюбленого співака DZIDZIO гадають, куди ж він подівся. На щастя, його двоюрідна сестра і колега по цеху, Оля Цибульська, нещодавно пролила світло на ситуацію. За словами Цибульської, Дзідзьо нікуди не зник, вона підтримує з ним зв’язок і знає, чим він займається.

Під час нещодавнього ефіру на “ЖВЛ” Цибульська виступила на захист Дзідзьо і розповіла, що він дзвонив їй буквально тиждень тому. Він розпитував про неї та розповів їй про свою поточну діяльність, яка включає гастролі, збір коштів та підтримку України. Незважаючи на відсутність публічності, DZIDZIO непомітно робить позитивний вплив у власний спосіб, пише unian.

Цибульська також висловила переконання, що вчинки говорять голосніше за слова, підкресливши, що в шоу-бізнесі є багато чоловіків, які багато говорять, але мало роблять. DZIDZIO, з іншого боку, той, кому не потрібно галасувати, щоб щось змінити.

Для тих, хто не знайомий з DZIDZIO, це сценічний псевдонім Михайла Хоми, 39-річного співака зі Львівщини. Він є фронтменом і засновником гурту DZIDZIO, відомого такими хітами, як “Я і Сара”, “Павук” і “Кадилак”. На ранніх стадіях конфлікту між Росією та Україною DZIDZIO у співпраці з іншими артистами створив пісню “Україна переможе”, яка стала вірусною.

Окрім своїх музичних талантів, DZIDZIO також виступає проти російської агресії і публічно засуджує війну, що триває в Україні. Незважаючи на те, що останніми тижнями його діяльність не набула широкого розголосу, очевидно, що DZIDZIO продовжує працювати над тим, щоб змінити ситуацію в своїй країні та за її межами.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress