Ексклюзив: Брюс Вілліс розкриває справжнє значення краси перед обличчям хвороби

Брюс Вілліс, відомий американський актор, відомий своєю культовою роллю у фільмі “Міцний горішок”, розповів про своє повсякденне життя і про те, як він цінує моменти зі своєю сім’єю, попри невиліковну хворобу.

Емма Хемінг, дружина Брюса, талановита британська акторка і модель, поділилася рідкісним поглядом на життя їхньої сім’ї у чарівному відео, знятому в Діснейленді в Анахаймі, штат Каліфорнія, у знак подяки за допомогу, яку вона надала.

Відео демонструє, як Брюс Вілліс та його донька радісно катаються на різних цікавих атракціонах, передаючи суть їхнього спільного дозвілля. Емма висловила свою вдячність і сподівання на ще більше заповітних спогадів, з нетерпінням чекаючи на повернення до парку, коли він знову відкриється.

Демонструючи їхній гармонійний зв’язок, Брюс наступного дня поділився зворушливою фотографією, на якій він і його молодші доньки відпочивають на дивані, кожна в огіркових масках. Одягнений у зручний синій халат, Брюс випромінює відчуття спокою, в той час, як його доньки одягнені в білі халати, що символізує їхнє спільне прагнення плекати свою внутрішню красу.

Супроводжуючи фото, Брюс Вілліс підкреслює важливість сімейної єдності у збереженні вічної краси. Він красномовно заявляє: “Сім’я, яка дбає про красу разом, залишається красивою назавжди”.

Нещодавно Брюс оголосив про завершення своєї блискучої кар’єри, але водночас поділився глибоко особистим одкровенням. Улюбленому акторові діагностували деменцію — невиліковний синдром, що виникає внаслідок органічного ураження головного мозку і призводить до стійких когнітивних порушень.

Хоча деменція створює значні проблеми, дочка Брюса, Таллула Белль Вілліс, ділиться, що стан її батька прогресує повільно, з рідкісними втратами пам’яті, що дозволяє йому зберігати ясність розуму.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress