Екстрасенс передбачає: Ризик ракетних ударів в Україні у квітні та травні

Оскільки напруженість у відносинах між Україною та Росією зростає, багато хто намагається зрозуміти, що може статися в найближчі тижні. Екстрасенс Макс Гордєєв поділився своїми прогнозами щодо ракетних ударів по Україні та інших потенційних небезпек.

Гордєєв попереджає, що квітень і травень будуть особливо ризикованими для України. Він радить людям бути обережними 16-17 квітня, а також 26 квітня, коли відзначається День пам’яті Чорнобиля. У ці дні, за словами екстрасенса, можливі ракетні обстріли з боку російських окупантів.

Крім того, Гордєєв стверджує, що є ймовірність обстрілів протягом першого тижня травня, з 1 по 9 травня. Однак він також зазначає, що обстріли не будуть масштабними та окупанти можуть бути зайняті іншими справами.

Як повідомляє unian, попри попередження екстрасенса Макса Гордєєва про можливі ракетні удари по Україні у квітні та травні, він також пропонує розглядати позитивний сценарій розвитку подій. Зокрема, експерт зазначає, що Збройні сили України мають намір почати звільняти окуповані території вже цього року. За його словами, багато окупованих територій буде звільнено протягом року, а решту — наступного. Навіть Херсонська область може бути звільнена, і в майбутньому Україна може досягти Маріуполя. Це дає певну надію на те, що криза може бути вирішена мирним шляхом, а війна може бути закінчена.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress