Емоційний момент: Брюс Вілліс ділиться лимоном зі своєю донькою

Брюс Вілліс, відомий голлівудський актор, бореться з деменцією — прогресивним розладом мозку, який впливає на пам’ять, мислення та поведінку. Попри хворобу, сім’я Вілліса продовжує підтримувати його і ділитися з шанувальниками заповітними моментами з його минулого. У нещодавньому відеокліпі Вілліс вперше дає своїй маленькій доньці Мейбл лимон.

Відео, яким поділилася дружина Вілліса Емма, стало вірусним у соціальних мережах. У кліпі чарівна реакція Мейбл на кислий смак лимона викликала сміх і посмішку у шанувальників. Вілліс, який тримає свою доньку на руках, сміється і ділиться з нею ніжним моментом.

Багато шанувальників похвалили батьківські навички Вілліса і висловили своє захоплення актором. Один з коментаторів написав: “Він батько, про якого я завжди мріяв. Такий люблячих дітей, такий ніжний до них”. Інший шанувальник подякував Еммі за те, що вона поділилася архівними кадрами, сказавши: “Вітаємо Брюса, ми сумуємо за ним”.

На жаль, кар’єра Вілліса обірвалася через хворобу. У березні 2022 року стало відомо, що актор відійшов від акторської діяльності. Боротьба Вілліса з афазією, розладом мовлення, і лобно-скроневою деменцією, рідкісною і важкою формою деменції, була нестерпною для його шанувальників. Однак любов і підтримка його сім’ї та шанувальників продовжують підіймати та надихати його в цей важкий час.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress