Фанати не можуть повірити: Нікіта Пресняков співає один в один як Честер із гурту Linkin Park

Майже всі повідомлення Нікіти Преснякова в соціальних мережах присвячені музиці. Рідкісно вони містять виступи або вокальні записи його дружини, моделі та блогерки Альони Краснової. Недавно повідомлення у мікроблозі онука Алли Пугачової викликало здригання серед прихильників.

Молодий музикант опублікував відео, на якому він виконує трек гурту Linkin Park разом з колишнім лідером гурту, Честером Беннінгтоном. Дотепні шанувальники з гарним музичним смаком провели так звану “диванну” експертизу і вирішили, що 31-річний Нікіта Пресняков співає дуже схоже на Честера. Отже, вокальний онук Примадонни виявився талановитим виконавцем соліста легендарного рок-гурту. Звісно, це був жарт.

Шанувальники Нікіта Преснякова досі не можуть уявити, що вже минуло шість років з моменту смерті соліста Linkin Park. Нагадаємо, Честер Беннінгтон помер 20 березня 2017 року на 41 році життя. Поклонники західної зірки з великим скорботним серцем прийняли цю втрату, адже на піснях Беннінгтона виросло ціле покоління.

Зараз увага Нікіти Преснякова сфокусована на кар’єрі виробництва музичних відео. Він активно співпрацює зі світовими зірками Голлівуду та займається створенням кліпів для них. Щоб здобути успіх та отримати визнання, онук Алли Пугачової вирішив змінити своє ім’я на Ніка Преса.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress