ФБР перевірить зв’язок Ді Капріо з підозрюваним у багатомільйонному шахрайстві

Федеральне Бюро Розслідувань (ФБР) проведе перевірку стосовно зв’язків Леонардо Ді Капріо з підозрюваним у шахрайстві на багато мільйонів доларів.

За інформацією від Bloomberg, Федеральне Бюро Розслідувань Сполучених Штатів проявило зацікавленість у зв’язку американського актора Леонардо Ді Капріо з Джо Лоу, який є підозрюваним у шахрайстві на багато мільйонів доларів.

Артиста було допитано слідчими, які поставили йому питання про підприємця та подарунки, які той дарував. За словами Ді Капріо, він познайомився з фігурантом у 2010 році в нічному клубі разом з Лоу. Актор називав свого знайомого “Моцартом бізнесу”, але додав, що вони не обговорювали жодних ділових проєктів. ФБР було проінформовано про це.

Журналісти повідомляють, що Лоу дарував голлівудській зірці безліч подарунків, серед яких було полотно Пабло Пікассо вартістю $3,2 тисячі. Проте слідчі вилучили цю картину. Крім того, він організовував вечірки з Леонардо Ді Капріо у різних країнах світу. Можливо, Лоу брав участь у фінансуванні кінострічки “Вовк з Волл-стріт”, де Ді Капріо зіграв головну роль.

У 2019 році було порушено справу проти Лоу, в якій йому було зарекомендовано звинувачення у відмиванні коштів та змові.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress