Феєричні фото жіночності: Чарівне перевтілення Катерини Репяхової

Шоу бізнес

Катерина Репяхова, дружина відомого співака Віктора Павліка та його концертний директор, нещодавно зачарувала своїх підписників приголомшливою фотосесією, яка продемонструвала її елегантну привабливість.

На своїй сторінці в Instagram впливова блогерка оприлюднила захопливі результати своєї останньої фотосесії. У кожному кадрі Катерина випромінювала грацію та жіночність, відкриваючи ту сторону себе, яку її віддані шанувальники рідко бачать, особливо враховуючи її роль відданої матері.

На одному з особливо привабливих знімків Репяхова зображена на балконі з видом на міський пейзаж, одягнена в чорну сукню максі в стилі спідня білизна зі спокусливим розрізом, що зі смаком демонструє її ногу. Щоб завершити свій спокусливий ансамбль, Катерина зібрала волосся в шикарний низький пучок, зробила витончений, але осяйний макіяж, доповнивши його ніжними мінімалістичними прикрасами.

“Ці образи з фотосесії по-справжньому відобразили суть моєї душі”, – підписала дружина Павліка, висловлюючи подяку фотографу Юлії.

Шанувальники Катерини не забарилися з похвалою, аплодуючи приголомшливому перевтіленню знаменитості: “Заворожуючі кадри”, “Ви випромінюєте красу”, “Абсолютно приголомшлива”, “Цей образ вам дуже личить”, “Вишукана й елегантна”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress