Фільм “Найчарівніша і найпривабливіша” викликав шок у Ірини Муравйової

Ірина Муравйова визнала, що тривалий час відмовлялася від прийняття ролі інженера Надії Клюєвої. Вона пошкодувала, що погодилася знятися у фільмі режисера Геральда Бежанова.

Після того, як її чоловік – Леонід Ейдлін – помер у 2014 році, актриса Ірина Вадимівна прийняла рішення жити відштовхнута від уваги громадськості та уникала інтерв’ю та виступів. Однак, нещодавно вона з’явилася на I Відкритому російському фестивалі вітчизняного кіно «Чорноріччя Фест», який відбувся у місті Дзержинськ Нижегородської області. Урочиста церемонія відбулася у місцевому Палаці культури хіміків, де було аншлаг. На сцену вийшли відомі артисти, такі як Наталія Варлей, Дмитро Харатьян, Валентина Теличкіна, Сергій Шакуров, Нонна Гришаєва, Тетяна Пілецька та інші, перед місцевою аудиторією.

Під час свого творчого вечора Ірина Муравйова поділилася історією про дві знамениті картини, в яких вона брала участь. Актриса визнала, що вона почувала себе дуже не комфортно, граючи роль інженера Надії Клюєвої у фільмі «Найчарівніша і найпривабливіша», який був випущений у 1985 році.

“Я згодилася знятися в цьому фільмі не одразу”, пояснила вона. “Вже було настільки багато часу, коли я хотіла щось нове, а тут все відбувалося в конструкторському бюро, де хтось говорив відкрито про своє бажання одружитися. Мені здавалося, що це дуже соромно, можливо тому, що я вже була одружена та мала двох дітей. Але оскільки іншої роботи не було, а режисер дуже настоював, то я згодилася. Коли фільм вийшов на екрани, я подивилася його і зрозуміла, що це не те, що мені подобається. Коли я почула про “Найчарівнішу і найпривабливішу”, я так засоромилася за цей фільм, що мала фарбу на обличчі. Я докоряла собі за те, що погодилася на це”.

Лише кілька років тому Муравйова змирилася зі своєю роботою. Одного разу по телевізору було показано фільм “Найчарівніша і найпривабливіша”, і актриса, яка зіграла головну роль, закрилася у кімнаті, щоб уважно його переглянути.

«Я отримала стільки задоволення!» – визнала Ірина Вадимівна. «Мені так сподобався цей фільм! І тоді я зрозуміла, що не варто так серйозно ставитися до життя».

Артистка Віра Алентова розповіла про фільм “Москва слезам не вірить”, який був випущений у 1979 році та режисером якого був Володимир Меньшов. Під час інтерв’ю вона поділилася, що на той момент у неї був важкий період у житті, коли вона часто ходила на “Мосфільм” у пошуках роботи, але не отримувала пропозицій від режисерів. Єдиним, хто ризикував зняти її у цьому фільмі, був її чоловік.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress