Галкін вдало насміхається над російськими пропагандистами: “Я бачу, як Доліна вже повзає між надгробками”

Гуморист Максим Галкін з Росії, якого влада назвала “іноземним агентом” за публічне осудження кривавої політики Путіна та підтримку України, опублікував новий шедевр.

Під час свого концерту в Сполучених Штатах, Галкін згадав кількох відомих російських артистів, зокрема Сергія Лазарєва, Поліну Гагаріну, Shaman та одеситку Ларису Доліну, яких часто пов’язують з президентом Путіним.

Під час виступу Галкін зауважив, що нове покоління російських артистів перевершує своїх попередників: “Вони докладають більше зусиль. Як повідомляє ТСН, вони розширюють свій репертуар і вдосконалюють свої навички”.

Гуморист згадав пісню “Встанем” від співака Шамана, але зробив гумористичний жарт щодо ситуації з судом у Гаазі. Галкін зазначив, що ЛГБТ-група допомагає співакові Шаману, який стоїть позаду них. Лазарєв і Гагаріна також долучилися до ситуації та закликали до дії. Галкін поділився, що мав страшний сон після цього.

Гуморист пояснює, що уві сні йому снилось, що він прогулювався на кладовищі, коли раптово чує голос з-під землі, який каже: “Вставайте!”

Я відчуваю, як руки починають рухатися до мене. Я бачу, що Доліна між надгробками поступово наближається до мене. Я поспішаю до церкви, та коли досягаю вівтаря, то падаю на коліна. Я помічаю, що священик служить, але спиною до мене. Я кажу: “Боже, пробач мені, що я зображував усіх тих людей, перекривав правду про Путіна, насміхався над Медведєвим, висміював Рогозіна, Скабєєву, Симонян. Пробач мені, Боже”. Я схоплюю священика за рясу, але він раптово повертається і говорить: “Бог може пробачити, але я не можу! Відійди від мене!”. І це був Охлобистін”, – розповів Галкін, описуючи свій страшний сон.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress