Гібридне сонячне затемнення 20 квітня: як використати його енергію

Відмітьте у своїх календарях 20 квітня, адже скоро відбудеться перше сонячне затемнення року, причому найрідкісніше – гібридне затемнення. Але перш ніж вийти на вулицю, щоб спостерігати за ним, переконайтеся, що ви знаєте, як уникнути потенційних небезпек, пов’язаних зі спостереженням сонячного затемнення, і як використати його потужну енергію для покращення свого життя.

Що таке гібридне сонячне затемнення?

Гібридне сонячне затемнення – це унікальна подія, яка поєднує в собі два типи затемнень – повне і кільцеподібне. Коли тінь Місяця рухається по поверхні Землі, затемнення почергово стає то повним, то кільцеподібним (кільцеподібним). Такі затемнення трапляються нечасто, останнє відбулося 8 квітня 2005 року, а наступне очікується 30 квітня 2041 року.

Коли і де спостерігати квітневе сонячне затемнення?

Якщо ви перебуваєте в Україні, на жаль, ви не зможете спостерігати квітневе сонячне затемнення. Але жителі Австралії, Індонезії та Східного Тимору можуть побачити повне сонячне затемнення. Майте на увазі, що точки, де затемнення перетвориться з повного на кільцеподібне і навпаки, розташовані у віддалених районах посеред моря. Максимальна фаза сонячного затемнення припаде на 06:17 за київським часом, але ви все одно зможете подивитися його трансляцію онлайн.

Як безпечно спостерігати сонячне затемнення?

Сонячне затемнення може мати потужний вплив на людей і події. Важливо знати, що можна і що не можна робити в цей час, щоб уникнути потенційної шкоди. Езотерики радять не починати нічого нового, не планувати майбутнє, не ризикувати, не приймати радикальних рішень, не вступати в конфлікти, не брати позику чи кредит, не подорожувати і не переїжджати під час сонячного затемнення. Замість цього зосередьтеся на прощенні образ і укладенні миру, виконанні обіцянок і поверненні боргів. Не забудьте навести лад у поточних справах і відкладіть будь-які значні зміни в житті на потім.

Ритуали для використання енергії сонячного затемнення

У давнину люди вірили, що сонячне затемнення небезпечне, але певні ритуали можуть захистити і змінити долю. Ось три ритуали, які можна провести під час квітневого сонячного затемнення, щоб очиститися від хвороб і страхів та покращити своє життя:

За годину до сонячного затемнення випийте склянку води і подумайте про те, від чого ви хочете очиститися.

За десять хвилин до затемнення подивіться в дзеркало, закрийте очі і уявіть, що всі хвороби і проблеми належать не вам, а вашому “двійнику” в дзеркалі. Візуалізуйте, як “двійник” розчиняється з усіма вашими турботами, заглиблюючись у дзеркало.

У момент затемнення запаліть свічку і сядьте з її полум’ям на рівні чола між бровами. Подумайте про те, чого ви хочете позбутися, і уявіть, що все негативне згорає у полум’ї.

На завершення, хоча рідкісне гібридне сонячне затемнення 20 квітня може бути цікавим для спостереження, не забувайте ставити на перше місце свою безпеку і благополуччя, дотримуючись наведених вище рекомендацій. Крім того, скористайтеся цією можливістю, щоб використати енергію затемнення для покращення свого життя за допомогою описаних вище потужних ритуалів.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress