Глибоководний рибалка знайшов таємничу істоту, яка викликає здивування в Інтернеті

Роман Федорців, глибоководний рибалка з Мурманська, Росія, став інтернет-сенсацією завдяки своїм незвичайним уловам з глибин океану. Маючи понад 650 000 підписників на своєму акаунті в Instagram, Роман ділиться своїми відкриттями з усім світом, пише mirror.

У своєму останньому дописі Роман поділився фотографією дивної на вигляд істоти, яка змусила багатьох користувачів втратити дар мови. Істота, ідентифікована як “великоокий” macrourus, є різновидом риби куцохвоста з непропорційно великою головою. Знайдена в полярних водах Північної та Південної Атлантики на глибинах від 200 метрів до 3000 метрів, риба має виразний зовнішній вигляд, який порівнюють з персонажем з фільмів Тіма Бертона.

Ще один його улов. Фото: Jam Press/@rfedortsov_official_a

Фотографія, яку Роман підтвердив як справжню, зібрала понад 12 000 вподобань в Instagram. Користувачі поспішили висловити своє здивування і захоплення цією істотою, а деякі навіть поставили під сумнів, що це — малюнок чи картина.

Однак, улов Романа викликав у деяких користувачів занепокоєння. Одна людина прокоментувала, що “не може їсти рибу” після того, як побачила картину, а інша пожартувала, що “майже впевнена, що я з нею зустрічався”. Однак, відданість Романа своїй роботі та пристрасть до виявлення невідомих істот з глибин принесли йому відданих прихильників в Інтернеті.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress