...

Глухота бабусі та дідуся Монатіка сформувала його погляди на життя та музику

Monatik, популярний український співак, нещодавно поділився цікавими історіями про свою сім’ю в ексклюзивному інтерв’ю для Scotch. Артист, відомий своїми запальними піснями та запальними виступами, розповів, що його дідусь і бабуся були глухими, що мало глибокий вплив на його виховання.

За словами Монатіка, інвалідність його бабусі та дідуся змусила його спілкуватися з ними в унікальний спосіб, використовуючи мову жестів та знаків. Цей досвід навчив його бути більш терплячим, зрозумілим і співчутливим до інших, а також допоміг сформувати його світогляд як художника.

«Мої бабуся і дідусь були для мене прикладом для наслідування, — каже Монатік. «Вони навчили мене цінувати дрібниці в житті й ніколи не відмовлятися від своїх мрій, якими б складними вони не здавалися».

Монатік також розповів про своє дитинство, про те, як він ріс у маленькому містечку в Україні, і про те, як його сім’я відіграла вирішальну роль у його музичній кар’єрі. Він поділився тим, як батьки заохочували його продовжувати займатися музикою, хоча на цьому шляху йому довелося зіткнутися з багатьма труднощами.

«Я всім завдячую своїй родині, — сказав Монатік. «Вони завжди вірили в мене і підтримували, навіть коли інші сумнівалися в моїх здібностях. Вони навчили мене бути стійким і ніколи не відмовлятися від своїх мрій».

Джерело фото: instagram.com/monatik_official/

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!