Глядачі вимагають повернення коштів після виступу Максима Галкіна в Канаді: у чому коміка звинувачують

Після виступу Максима Галкіна в Канаді деякі глядачі висловили своє невдоволення в соціальних мережах, стверджуючи, що у коміка майже не було нового матеріалу. Багато глядачів були розчаровані тим, що під час свого виступу Галкін значною мірою покладався на старі жарти.

В одній з інтернет-статей зазначалося: “Галкін у Торонто – велике розчарування. Можна було б подивитися будь-яке його шоу в Ізраїлі чи США на YouTube і не їхати. Мабуть, йому давно ніхто нічого не писав. Зі сцени доноситься запах запліснявілого совка”.

Незважаючи на негативну реакцію, Галкін поки що ніяк не прокоментував ситуацію. Варто зазначити, що концерт у Торонто був частиною його великого весняного туру.

У соціальних мережах деякі глядачі висловили намір домагатися повернення коштів. Коментарі на кшталт “Я подав заяву на повернення коштів, подивимося” і “Я теж буду вимагати повернення грошей. Що це за гниль?” – не були рідкістю.

Зараз Галкін з родиною проживає в Ізраїлі, де продовжує гастролювати і виступати. Однак комік зіткнувся з протиріччями в рідній Росії після того, як виступив проти участі країни в конфлікті в Україні. Його назвали “іноземним агентом” і він втратив усе своє майно в Росії.

Незважаючи на негативну реакцію, Галкін продовжує виступати і гастролювати по всьому світу, а його комедії все ще збирають натовпи глядачів, хоча деякі шанувальники можуть бути розчаровані відсутністю нового матеріалу.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress