Голлівудська зірка Лаура Бенанті не зламалася під час виступу після втрати: її повідомлення про горе вразило всіх

Лаура Бенанті, відома голлівудська актриса і співачка, нещодавно пережила важку втрату під час виступу на лайнері “Круїзний Бродвей”. 3 квітня під час виступу на сцені у неї стався викидень, і це вже не перший випадок, коли вона переживала цю подію, що розбиває їй серце. Незважаючи на те, що Лаура знала про те, що відбувається, вона продовжувала виступати перед аудиторією, яка налічувала понад 2 000 осіб.

У зворушливому повідомленні на своїй сторінці в Instagram актриса, лауреат премії “Тоні”, поділилася своїм досвідом, щоб запропонувати підтримку і нагадати іншим, що вони не самотні у своєму горі. “У нас розбите серце, але ми пройдемо через це знову разом (з моїм чоловіком), як ми і багато інших робили це раніше”, – написала вона.

Лаура Бенанті – талановита актриса, яка знялася в багатьох популярних фільмах, серед яких “Тримай ритм”, “Життя на Марсі”, “Закон і порядок: Спеціальний корпус” та “Супердівчина”. Її хоробрість і стійкість у цей складний час надихали багатьох, а її послання підтримки і надії, безсумнівно, принесе розраду тим, хто зазнав подібної втрати.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress