Готуйтеся до магнітної бурі: що очікувати від складного періоду, який розпочнеться 9 квітня 2023 року

Готуйтеся до затяжного періоду магнітних бур, який розпочнеться 9 квітня 2023 року! За повідомленням, метеорологи вже відчувають відчутні коливання магнітосфери, і радять людям заздалегідь підготуватися до майбутньої бурі.

Отже, наскільки сильною очікується ця магнітна буря? Ну, через регулярні спалахи на Сонці буря повільно набирає обертів. Метеорологи не сприймають це легковажно, і очікують, що сила удару буде варіюватися від 2 до 3 балів, починаючи з ранку 9 квітня.

Протягом дня атмосферний тиск залишатиметься стабільним, але метеозалежним людям бажано стежити за своїм самопочуттям. З наближенням вечора 9-го прогнозується зростання магнітних коливань до 4 балів.

На жаль, квітень 2023 року буде складним місяцем для метеорологів, оскільки магнітні бурі стануть регулярними, починаючи з 9-го числа, а навколишнє середовище залишатиметься несприятливим до кінця місяця. Однак для метеозалежних людей очікується кілька днів, які будуть відносно стабільними.

У наступні дні квітня 2023 року відбудуться потужні магнітні бурі:

  • 10-11, 16, 18 і 26-27 квітня: сила геомагнітних ударів досягне позначки 4 бали
  • 15 і 17 квітня: очікується магнітна буря з силою удару в 3 бали
  • 20-21 квітня: на Землю обрушиться потужна магнітна буря з силою удару в 5 балів.

У перервах між зазначеними датами метеорологи можуть трохи розслабитися і насолодитися спокійними днями. Однак людям не варто втрачати пильність, адже ситуація може змінитися в будь-який момент.

Важливо відзначити, що реакція на сонячні спалахи у всіх різна, але ті, хто має хронічні недуги і проблеми з тиском, частіше страждають від геомагнітних коливань. Щоб захистити себе в цей складний період, рекомендується змінити звичний спосіб життя.

Одним з важливих факторів, який слід враховувати, є раціон харчування. Бажано уникати жирної їжі, фаст-фуду та солодощів у період геомагнітних коливань. Достатня кількість сну та легкі фізичні вправи вранці також можуть допомогти покращити настрій та рівень енергії. Уникайте розумового перенапруження та важкої роботи.

Якщо ви відчуваєте нездужання і лікар прописав вам ліки, важливо приймати їх регулярно. Якщо вони не допомагають і ваш стан погіршується, вам слід знову звернутися до лікаря за допомогою. Дотримуючись цих запобіжних заходів, ви зможете пережити шторм і залишитися неушкодженими.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress