Граймс вирішила змінити унікальне ім’я доньки Ілона Маска на єдиний символ

У четвер, канадська музикантка Граймс оголосила у соціальній мережі про зміну імені своєї доньки, яку вона має разом з бізнесменом-мільярдером, її колишнім партнером Ілоном Маском. У пари є двоє спільних дітей.

Клер Еліс Буше – канадська музикантка, яка має двох дітей з підприємцем Ілоном Маском. У травні 2020 року вона народила сина з неординарним ім’ям X Æ A-XII, а в грудні 2021 року народилася їхня донька, яку назвали Екса Дарк Сидерел.

Проте в четвер, Граймз повідомив, що пара, яка остаточно розлучилася в березні 2022 року, перейменувала свою наймолодшу дитину на “?”, незважаючи на те, що ця зміна імені не була офіційно визнана урядом.

Граймс опублікувала на своїй сторінці в Twitter наступне повідомлення: “Вона тепер є Y, або можна сказати “Чому?”, або просто знак питання (але уряд не визнає цього). Це викликає цікавість, створює вічне питання і багато іншого”.

Пара розлучилася в березні минулого року. Зображення: AFP via Getty Images

Ця інформація з’явилася після того, як мама двох дітей поділилася рідкісною фотографією 15-місячної дитини в соціальній мережі.

“Y” була одягнена в червону повзунки зі світлим колючим волоссям, Граймс також була одягнена в подібне вбрання, оскільки, за її словами, її дочка “транслювала Гоку” – персонажа з японської аніме-програми “Dragon Ball Z”.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress