Х’ю Джекман демонструє 8000-калорійну “дієту”, щоб перетворити тіло на Росомаху

Актор Х’ю Джекман, який зіграв роль Росомахи в фільмі “Люди Ікс”, збільшує своє споживання їжі та отримує близько 8 000 калорій щодня, щоб повернутися до своєї ролі після сімилітньої перерви без кігтів.

Г’ю Джекман розповів про свою дієту, яку він використовував для збільшення м’язової маси перед поверненням до ролі Росомахи. Австралійський актор знову виконає роль супергероя у майбутньому фільмі “Дедпул 3” разом з Райаном Рейнольдсом.

Зірка “Людей Ікс” розповів в соціальних мережах як він з’їдає понад 8000 калорій на день. Зображення: @RealHughJackman

54-річний Г’ю опублікував в соціальних мережах “за лаштунками” опис того, що потрібно зробити, щоб отримати роль у Marvel. Він поділився зі своїми підписниками деталями “одного дня з життя”. Зірка фільму “Люди Ікс” повідомив, що наразі він споживає неймовірну кількість – 8 000 калорій щоденно, щоб набрати необхідну масу для виконання ролі Росомахи.

“Тренування. Одного дня з мого життя. Я хочу висловити свою вдячність шеф-кухарю Маріо за те, що допомагає мені дотримуватися здорового способу життя та правильної дієти, особливо коли я готуюся для ролі… Ставши Росомахою знову”, поділився Г’ю Джекман.

Голлівудська суперзірка заявляє, що може підняти 185 кг. Зображення: @RealHughJackman

Голлівудська зірка Г’ю Джекман для своєї останньої ролі у фільмі “Росомаха” набрав 20 кг м’язів. За деякими даними, він споживав від 4 000 до 5 000 калорій на день. Як повідомляє dailystar, наразі актор підвищує планку і переходить на повний режим “Росомахи” перед виходом фільму Діснея, запланованого на 8 листопада 2024 року.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress