Хайден Панеттьєрі: від проблем з наркотиками до сімейного примирення з боксером Кличком та колишнім нареченим

Американська акторка Хайден Панеттьєрі нещодавно розповіла про свої стосунки з донькою та колишнім нареченим, українським боксером Володимиром Кличком. В інтерв’ю вона розповіла, що її восьмирічна донька Кайя-Євдокія живе з батьком в Україні з 2018 року.

Після розриву їхніх стосунків Кличко взяв опіку над донькою, поки Панеттьєрі лікувалася від наркотичної та алкогольної залежності. Зараз, одужавши, Панеттьєрі робить все можливе, щоб підтримувати зв’язок з донькою, відвідуючи її якомога частіше.

Незважаючи на їхні розбіжності, Панеттьєрі запевнила громадськість, що її дочка перебуває в безпечному місці з батьком, особливо під час конфлікту, що триває в Україні.

Володимир Кличко, Гайден Панеттьєрі та їхня донька

Цікаво, що актриса також натякнула на потенційне примирення зі своїм колишнім хлопцем Брайаном Хікерсоном, з яким вона раніше зустрічалася, поки боролася із залежністю. Раніше Гікерсон був ув’язнений і звинувачений у домашньому насильстві, але Панеттьєрі, схоже, пробачила його, заявивши, що їхнє спільне майбутнє залежить від нього.

Загалом, історія Панеттьєрі підкреслює важливість сім’ї та прощення, навіть перед обличчям складних обставин.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress