Гороскоп удачі з 22 по 29 лютого для всіх знаків зодіаку

Переманити фортуну на свій бік вдасться лише небагатьом представникам гороскопа: вони зустрінуть весну з повними кишенями грошей і виконають свої бажання.

В останню декаду лютого на всіх представників зодіакального кола чекають дві щасливі події. Повний місяць у Діві, який дасть змогу піднятися кар’єрними сходами. І Меркурій, що переходить у знак Риб: він сприятиме посиленню інтуїції, а також новим зв’язкам, які теж відіграватимуть не останню роль у поліпшенні вашого статусу.

Овен

В останній декаді лютого успіх чекає на Овнів. Нарешті ваша праця дала плоди, і ви готові перепочити й отримати заслужену нагороду. Зараз головне не відступати та продовжувати йти вперед, щоб підтримка зірок приємно відгукнулася до середини весни.

Телець

Щоб заручитися удачею, Тельцю доведеться добре постаратися і не боятися ризикнути найважливішим. Головне вірити, що ви зможете домогтися бажаного. А поруч завжди будуть надійні люди, які готові простягнути руку допомоги. А ще можна пошукати приховані можливості розбагатіти.

Близнюки

Люди цього знака теж можуть розраховувати на несподівану удачу, але за умови, якщо вони закінчать старі проєкти, а також проведуть ревізію своїх фінансів. Щоб задумане швидше стало реальністю, потрібно розраховувати не тільки на свою логіку, а й на інтуїцію.

Рак

Раки в останній декаді лютого самі будуть творцями своєї удачі. Для цього їм необхідно розібратися у своїх бажаннях, а також навчитися правильно розподіляти свій час. Останнім часом Раки бувають неповороткими та ледачими, через що пропускають багато хороших можливостей. Так недовго розгнівати Вищі сили.

Лев

Щоб удача залишалася на вашому боці, Левам потрібно бути впевненими в собі. Здавалося б, цьому знаку і так не бракує впевненості, але ні, зараз представники сузір’я постійно відчувають страх і паніку, які приведуть їх до краху, якщо вони зараз не схаменуться.

Діва

Людям цього знака теж потрібно одуматися в найкоротші терміни. Ваша увага розсіяна, тому ви можете ось-ось втратити удачу. Застосуйте шокову терапію, відмовтеся від чогось важливого у вашому житті, звертайте увагу на дрібниці та міняйте свої звички на ходу.

Терези

Терезам не варто цілком покладатися на удачу з 22 по 29 лютого. У ці дні люди цього знака можуть припуститися помилки, якщо втратять пильність і будуть занадто довірливими. Ставтеся серйозно до кожної пропозиції та перевіряйте інформацію.

Скорпіон

“Чарівний” період починається у Скорпіонів. Удача буде слідувати по п’ятах, даруючи багато можливостей заробити та проявити себе. Люди цього сузір’я не повинні втрачати щасливий випадок. Користуйтеся своєю унікальністю і чарівністю, щоб досягти максимальної вигоди.

Стрілець

Повний місяць вселить Стрільцям віру у свою перевагу і подарує порцію мотивації. Зараз настав час діяти. До 29 лютого є можливість адаптуватися до будь-якої ситуації та вийти переможцем на зло вашим ворогам. Ба більше, Стрільці будуть настільки заряджені на перемогу, що можуть притягнути на Олімп своїх друзів і колег.

Козеріг

На жаль Козерогів нам нічим порадувати. Людям цього знака потрібно ще трохи потерпіти, щоб фортуна почала їм посміхатися. А поки що люди цього знака мають брати приклад із Раків і створювати самі собі можливості просунутися кар’єрними сходами або знайти додаткове джерело доходів. Дивно, але завдяки праці й завзятості Козероги з легкістю подолають складнощі.

Водолій

Не можна сказати, що Водоліям буде постійно щастити. Люди цього знака повинні уважніше ставитися до робочих проєктів, оскільки велика ймовірність упустити щось важливе, що поставить під удар їхню репутацію і кар’єру. Також на деякий час відмовтеся від фантазій на тему свого добробуту, просто задовольняйтеся тим, що є, інакше мрії можуть завести “не в ті двері”.

Риби

Рибам варто прокачувати свою духовність, якщо вони хочуть, щоб удача супроводжувала їх найближчим часом. Люди цього знака — представники тонкого світу, а отже, для них використання своєї інтуїції й особливо чуття — половина успіху. В останні дні лютого Рибам потрібно більше відпочивати, гуляти та медитувати, так вони отримають нові можливості проявити себе і розбагатіти. Але найголовніше не вступати в конфлікти та не нервувати через дрібниці.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress