Христина Асмус розкриває сексуальну сміливість на відпочинку у Сочі

Христина Асмус – це талановита актриса, яка стала відомою після успішного виходу на екрани серіалу “Інтерни”. Нещодавно вона здивувала шанувальників відвертими фото зі свого відпочинку в Сочі.

На знімках можна побачити Христину, яка відпочиває в лазні та насолоджується чаном з водою. Зірка не боялася продемонструвати свої красиві форми в чорному купальнику. Її волосся було мокрим, а на голові – в’язана шапочка. Актрису зняли на вулиці, де вона виблискувала декольте в сонячних променях.

Христина не соромиться показувати свої принади та продовжує провокувати шанувальників. Зірка розповіла, що була у відрядженні в Красній Поляні, де зустрілася з креативним продюсером і разом писали сценарій фільму “Він”, який скоро будуть знімати в Сочі.

Христина Асмус. Зображення: соцмережі зірки

Підписники захоплено реагують на фото Христини та хвалять її красу та сексапільність. “Просто дивовижна”, “Ти молодець, Христина!”, “Яка прекрасна жінка”, “Не можу відвести погляд” – пишуть вони. Ці фото є ще одним підтвердженням того, що Христина Асмус – не тільки талановита актриса, але й приваблива жінка з неймовірною сексуальністю та впевненістю в собі.

На нашому каналі "Topress.info" в Telegram і Viber доступна тільки перевірена інформація. Не ведіться на фейки!

Topress