...

Христина Асмус розкриває сексуальну сміливість на відпочинку у Сочі

Христина Асмус — це талановита актриса, яка стала відомою після успішного виходу на екрани серіалу «Інтерни». Нещодавно вона здивувала шанувальників відвертими фото зі свого відпочинку в Сочі.

На знімках можна побачити Христину, яка відпочиває в лазні та насолоджується чаном з водою. Зірка не боялася продемонструвати свої красиві форми в чорному купальнику. Її волосся було мокрим, а на голові — в’язана шапочка. Актрису зняли на вулиці, де вона виблискувала декольте в сонячних променях.

Христина не соромиться показувати свої принади та продовжує провокувати шанувальників. Зірка розповіла, що була у відрядженні в Красній Поляні, де зустрілася з креативним продюсером і разом писали сценарій фільму «Він», який скоро будуть знімати в Сочі.

Христина Асмус. Зображення: соцмережі зірки

Підписники захоплено реагують на фото Христини та хвалять її красу та сексапільність. «Просто дивовижна», «Ти молодець, Христина!», «Яка прекрасна жінка», «Не можу відвести погляд» — пишуть вони. Ці фото є ще одним підтвердженням того, що Христина Асмус — не тільки талановита актриса, але й приваблива жінка з неймовірною сексуальністю та впевненістю в собі.

Найсвіжіші та найгарячіші новини без реклами на нашому Telegram каналі. Не пропустіть головне за день!